danny091283
Gebruiker
- Lid geworden
- 14 feb 2005
- Berichten
- 192
Wat is nog de beste processor voor games? En welke is goed maar niet al te duur?
Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Alle processoren zijn goed voor games, maar mocht je op dit moment niet te veel geld willen besteden zou ik voor een Amd Athlon 64 X2 kiesen.
Dan heb je een niet al te duren processor die nog prima mee gaat.
Anders kom je uit op de Core 2 Dual van Intel, deze zijn qua prijs/prestatie beter maar ook weer duurder.
Als je moet kiezen uit de Core 2 Duo 1.83GHZ T5600 of de AMD 4200+ 2.2GHZ is de Core 2 Duo zeker beter. Maar dat merk je denk ik ook in de prijs.
3) De AMD is al wat ouder, en heeft maar één core.
De Athlon 64 X2 heeft ook twee kernen hoor.![]()
Volledig mee eens.De prijs van de Core 2 Duo ligt hoger maar de prestaties ook, daar valt niks aan te veranderen.
Als prijs geen rol zou spelen, zou de Core 2 Duo een betere keus zijn, maar voor niet al te duur is de X2 een prima keus!:thumb:
De Athlon 64 X2 heeft ook twee kernen hoor.![]()
We gebruiken essentiële cookies om deze site te laten werken, en optionele cookies om de ervaring te verbeteren.