Bestec voeding en groene LED

Status
Niet open voor verdere reacties.

Caspar107

Meubilair
Lid geworden
2 dec 2001
Berichten
8.121
Mijn vader heeft een Compaq PC met daarin een Bestec voeding, nou doet de PC niks meer en knippert het groene lampje op de voeding. Kan ik er vanuit gaan dat de voeding kapot is?
Zelfs de fan van de voeding gaat niet draaien.

Type Bestec ATX-250-12Z Rev C
 
Nee, defect lijkt me niet.
Eerder een storings melding.
Staat er niets op een sticker ofzo?
Haal alle apparaten die de voeding gebruiken eens los.
Behalve het moederbord.
Nog steeds knipperen?
 
Nee geen sticker, en dat loskoppelen gaat eigenlijk ook niet aangezien ik de voeding er al helemaal uit heb gehaald. Er moet toch ergens wel een handleiding of zoiets te vinden zijn ?
 
Een voeding die los op tafel ligt, met netsnoer eraan, gaat meestal toch niet draaien?
Ze zijn toch moederbord-gestuurd ?!

Dus alles los, en mobo laten zitten, evenals de power-button. Verder alles los, en led / reset / etc. stekekrtjes loshalen.
 
Nee dat snap ik, maar de voeding deed niks in de computer dus heb ik hem er nu uit gehaald. Er moet toch wel info zijn over die LED?

Dus voeding in computer gewoon aangesloten, LED knipperend groen. Kan niet alles aansluiten nu omdat ik de voeding eruit heb en de PC niet hier heb staan.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan