betrouwbaarheid gratis scanners.

Status
Niet open voor verdere reacties.

Theo1000

Gebruiker
Lid geworden
7 mei 2006
Berichten
49
Er wordt vaak benadrukt dat twee scanners laten lopen niet goed is. Ik begrijp ook waarom.
Maar het is aan de andere kant wel zo dat ik al jaren avast en avg naast elkaar laat lopen zonder dat hier ogenschijnlijk problemen door zijn. Soms reageert avg eerst en soms avast het eerst bij een virus.


_ kan ik ervan uitgaan dat het dus nog goed gaat of kan er zonder dat ik het merk geen goede beveiliging zijn door de dubbele instalatie.

- hoe betrouwbaar zijn deze gratis scanners. Het is me n.l. ook wel eens overkomen dat de een een virus singnaleerde terwijl de ander na een volledige controle groen licht gaf.
Dat is ook de reden dat ik er twee heb.

Mvgtjes
theo.
 
Laatst bewerkt:
Gratis viruscanner werken prima. Als een virus wél door de ene word gezien en niét door de andere dan zal dat waarschijnlijk komen omdat er een niet uptodate is. Dat wil zeggen dat het virus (nog) niet bij de virusscanner bekend is. En het voor de virusscanner dus ook geen gevaar vormt.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Nieuwste berichten

Terug
Bovenaan Onderaan