beveiligde WiFi verbinding NOK

Status
Niet open voor verdere reacties.

Jonadeva

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
13 jan 2008
Berichten
2
Hallo,

Ik poog al van deze ochtend 07.30 hrs een internetverbinding te maken met mijn gloednieuwe laptop via mijn draadloze router.

Ik kan voor een of andere mij nog duistere reden geen beveiligde verbinding maken met mijn draadloos netwerk (een onbeveiligde verbinding lukt wel). Windows Vista geeft mij voortdurend de melding: "De beveiligingssleutel voor draadloze netwerken is niet juist."
Noch WPA en WPA2 blijken te werken. Ook op de support site van de router (USRobotics9111) blijk ik geen bijkomende drivers nodig te hebben. Zowel Vista als draadloze netwerken zijn nieuw voor mij en ik begin wat teneinde raad te geraken.

Wat zie ik over het hoofd? Bij voorbaat dank voor uw hulp.
 
Welke provider heb je en wat voor soort type draadloze netwerkkaart ?
 
Dank voor je interesse

Vooreerst dank voor je interesse;

Volgens apparaatbeheer is het een Intel Pro/wireless 3945ABG Network connection, mijn provider is Scarlet, ik kan echter wel een onbeveiligde verbinding maken. Dus het probleem ligt iets dieper vrees ik.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan