Bij openen volgende record, naar eerst tabstop gaan

Status
Niet open voor verdere reacties.

willyv28

Gebruiker
Lid geworden
16 apr 2009
Berichten
120
Ik maakte een knop aan om de volgende (nieuwe) record te openen en wil dat de cursor in de eerste tabstop gaat staan en dat lukt mij niet. Wie kan mij helpen? Willy.
 
Je kunt me SetFocus zelf kiezen welk object je wilt activeren. Dus als je een Datumveld als eerste wilt laten invullen, dan voeg je deze regel toe:
Me.txtBegindatum.SetFocus
 
Hij moet naar tab 0 en dat veld heet Klantennummer, dus kort samengevat klik op de knop, het volgende record gaat open en de cursor moet staan pinken op het bovenste veld klaar om te bewerken. dat is misschien duidelijker.
 
Laatst bewerkt:
Mijn antwoord blijft hetzelfde.... Het maakt namelijk niet uit of een object op een tabblad staat of niet. Zodra je Setfocus gebruikt, wordt het element geactiveerd. En dus zichtbaar.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan