hellmondje
Gebruiker
- Lid geworden
- 12 nov 2007
- Berichten
- 180
kan iemand mij vertellen,hoe het komt dat ik na het opstarten elke keer het fouten rapport krijg?.

Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Hij voegt deze key toe aan het register:ikself wat voor aanpassing is het aan het register , die link die je net paaste.
Wat veranderd ie ?
Zoals elke registry-entry wordt ook deze geactiveerd tijdens een (re)boot. En werkt idd voor XP. Aangezien vraagsteller de vraag in de XP-sectie heeft gezet, neem ik aan dat hij/zij ook daarmee draait.ok maar deze werkt alleen in de boot. dus voor windows xp ofniet ?
Zoals elke registry-entry wordt ook deze geactiveerd tijdens een (re)boot. En werkt idd voor XP. Aangezien vraagsteller de vraag in de XP-sectie heeft gezet, neem ik aan dat hij/zij ook daarmee draait.![]()
We gebruiken essentiële cookies om deze site te laten werken, en optionele cookies om de ervaring te verbeteren.