Binnen 15 minuten van gekraak naar geen geluid

Status
Niet open voor verdere reacties.

woltersm

Gebruiker
Lid geworden
31 jan 2010
Berichten
24
hoi,
Lang verhaal kort:
Afgelopen week heeft me zwager zijn oude grasfichekaart bij mij in de pc gezeten nu loop ik tegen verschillende problemen op
Het meer voorname er van is het geluid kraakt alsof ik de headset heb opgeblazen en binnen 15 minuten is het gekraak wel weg, maar meteen ook al het geluid.
Eerst dacht ik daadwerkelijk me headset had opgeblazen dus me reserve aangesloten, zonder succes.
Daarna dat het aan de geluidskaart lag en dus heb ik een nieuwe gekocht, maar die doet het zelfde.
Als ik me pc even laat "afkoelen" werkt alles weer zoals voorheen, met na 5 minuten gekraak en 15 minuten daarna doodse stilte.

De stats:
Grafischekaart - AMD Radeon HD 6900 Series
Geluidskaart - Creative soundblaster X-Fi series

Alle drivers zijn up to date en heb al meerdere malen de kaarten goed aangedrukt om losse contacten te voorkomen.

Vanwege die "afkoelperiode" vermoede ik dat het temperatuur gerelateerd was en heb een extra fan geplaatst.
resultaat:
Een leuk lichteffect aan de voorkant :thumb:,
Een gemiddelde temp van 37C
temp.jpg
en nog steeds geen geluid :mad:.

Dus nu mijn vraag:
Waar moet ik volgens jullie de oorzaak van dit probleem zoeken?
Meest vriendelijke groet,
Ik
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Ander PCI slot geprobeerd voor je geluidskaart? Slot achterop je geluidskaart geprobeerd ipv de aansluiting op de voorkant van je kast?
 
Ander PCI slot geprobeerd voor je geluidskaart? Slot achterop je geluidskaart geprobeerd ipv de aansluiting op de voorkant van je kast?

De andere slot heb ik ook al geprobeerd en de stekkers aan de voorkant insteken is niet mogelijk (intern niet aangesloten)
 
Het probleem is opgelost, gelijk met een andere.
Oorzaak: Mijn windows versie bevat een fout waardoor hij bepaalde dingen negeert, veranderd, aanpast en alle andere dingen windows niet hoort te doen.
Effect: oa. blauwe schermen tbv drivers terwijl alles up-to-date is en uitvallende geluidskaarten.
Oplossing: Windows opnieuw installeren, maar wel een andere versie natuurlijk :rolleyes:
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan