Blauw scherm

  • Onderwerp starter Onderwerp starter atie
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

atie

Gebruiker
Lid geworden
27 aug 2001
Berichten
30
Hp Pavilion s3360, Vista Home Premium SP2 32bit, geheugen 2.00GB (mei 2008).
Na reparatie (nieuw moederbord) krijg ik elke dag wel een keer een blauw scherm. Is er een manier om dat langer te laten zien zodat ik kan zien waarom dit gebeurt? Ik heb ooit ergens in een computerblad gelezen dat daar een trucje voor is.
Ik denk zelf dat het aan mijn Lite-on Wireless Adapter ligt. Deze is ingebouwd maar ik krijg nu in hardware veilig verwijderen ook deze adapter te zien: USB wireless 802.11 b/g Adapter #2 veilig verwijderen.
Dat had ik eerder nooit, ook vind ik het vreemd dat er USB vvoor- en #2 achter staat?? Volgens mij geeft dat aan dat ie 2x geinstalleerd is. Vreemd. In apparaatbeheer staat ie er 1 x in, wel met #2 er achter.
Ik heb geen nieuwe apparaten of software geinstalleerd.
 

Bijlagen

  • Apparaatbeheer.JPG
    Apparaatbeheer.JPG
    22,9 KB · Weergaven: 40
2 wil zeggen dat die een keer opnieuw geinstalleerd is, misschien moet je de drivers eens geheel opnieuw verwijderen.
Kijk even of er een nieuwere versie te downloaden en installeer die eens.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan