Bluetooth problemen

Status
Niet open voor verdere reacties.

Derville

Gebruiker
Lid geworden
18 mei 2008
Berichten
56
Hallo,

Na de verschillende categorieën doorgekeken te hebben plaats ik mijn vraag hier, aangezien ik niet weet waar het anders te plaatsen. Sorry als dit de incorrecte plaats is.

Dan nu het probleem; als ik de laptop (Asus L50vn met Vista, 32bits) opstart verschijnt er een soortgelijke melding als deze: het stuurprogramma voor het Bluetooth peripheral device kan niet gevonden worden, wilt u deze via cd installeren of op het internet zoeken?
Beide opties leiden tot niets, aangezien ik voorzover ik weet geen bijgeleverde cd hiervoor ontvangen heb. Dit probleem is trouwens een aantal weken geleden opgedoken en nu kan ik geen bestanden van mijn digitale camera overzetten op de pc (de computer registreert de camera namelijk niet) en kan ik ook geen foto s via bluetooth van mijn telefoon naar de pc overzetten.

Ik heb al wat geresearched op internet, dit leidde tot het installeren van bluesoleil en diverse andere drivers en dit leidde dan weer tot niks.

Als jullie me zouden kunnen helpen, zou dat zeer welkom zijn.

MVG,

Philip
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan