Bsod

Status
Niet open voor verdere reacties.

Cresbot

Gebruiker
Lid geworden
23 mei 2014
Berichten
11
Hey,

Ik zit met een probleem namelijk mijn pc krijgt steeds een bsod alleen dit is niet altijd het geval want soms heeft hij een crash en blijft ie zeg maar hangen en als je dan muziek op hebt hoor je zo "rrrrrrrrrrrrrrrr".
Het gebeurd vrij random en bijvoorbeeld ook als ik ff niks aan het doen maar wel applicaties openheb maar dan bv niet erin bezig zoals bv een game.

Mijn pc is nu half jaar oud en heeft dit vanaf het begin gehad, dom om er natuurlijk niks eerder over te zeggen mja dat terzijde.
Ik kan evt mijn pc specs posten en bij de volgende crash maak ik screen van de foutmelding die in beeld komt.

PC SPECS:
http://azerty.nl/winkelmandje/winke...478347]=1&product[582389]=1&product[630966]=1

Mijn hdmi en dvi poorten werken ook niet, deze zijn van de videokaart.

Bedankt,

Cresbot.

Edit: Mijn videokaart is deze: http://tweakers.net/pricewatch/339487/msi-geforce-gtx-760-2gb-gaming-(n760-tf-2gd5-oc).html
 
Laatst bewerkt:
half jaar oud?
Dan is er nog steeds garantie.
Terug naar de winkel.
 
Ja een vriend van me zei dat ook al, dat is mn beste optie denk ik, bedankt! :p
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan