Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
[...]Geef geen "kale" links als antwoord, omschrijf op zijn minst wat er op de betreffende pagina te vinden is en waar precies naar gekeken dient te worden.[...]
De Windows firewall is als het goed is standaard ingesteld om Externbureaublad verzoeken te accepteren. Maak je gebruik van een andere firewall dan kan het zijn dat je die ook moet instellen.
Als je gebruik maakt van een internet router of hardware firewall dan moet je daar ook nog e.e.a. instellen. Zoals het redirecten van inkomende Externbureaublad verbindingen naar de juiste pc. Standaard communiceert het RDP protocol over poort 3389.
Als je meerdere computers op afstand wilt overnemen kan je poort 33891 naar 3389 op pc 1 omleiden en 33892 naar 3389 op pc 2.
Noteer ook het Externe IP adres van de router/firewall (WAN adres van de router). Hiermee ga je de verbinding van buitenaf maken
We gebruiken essentiële cookies om deze site te laten werken, en optionele cookies om de ervaring te verbeteren.