Buttons van menu werken niet goed op de computer

Status
Niet open voor verdere reacties.

plutobeest

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
10 jan 2010
Berichten
2
Op mijn website http://www.hetcaves.nl
heb ik een nieuw menu gemaakt. Het vreemde is dat als ik mijn site op kantoor bekijk met die computer en op mijn laptop dat ie het dan goed doet. Op de computer binnen niet. Hij zegt dat pop ups geblokkeert zijn. Maar als het goed is opent ie in hetzelfde venster. Toen ik me hier aanmelde kon ik ook mijn berichten daardoor niet zien. Ik heb al veel uit en aangezet maar niks helpt. Sommige mensen zien alleen maar rode kruisjes in beeld en kunnen dus niet naar een andere pagina gaan. Moet ik ergens iets aanpassen?
 
Het menu is gemaakt in Java (dus niet javascript). Als iemand geen Java geïnstalleerd heeft (of Java blokkeert) werkt je menu niet.
 
Ik heb wel Java op die computer. op mijn subsite http://www.hetcaves.nl/golfbaan duurt het even voordat ik dat menu zie maar zie dan wel een java button.
Als ik nu op mijn button druk krijg ik dat ie pop ups blokkeert. Als ik dan ctrl ingedrukt houd en de button aanklik krijg ik die pagina wel maar dan in een nieuwe pagina. Terwijl dit dus niet zo is op mijn andere computers. Daar gaat ie moeiteloos over.
bij target staat niks ingevoerd
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan