• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

capaciteitsplanning Uren voor een taak zetten in de juiste periode

Status
Niet open voor verdere reacties.

steeg091

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
3 sep 2010
Berichten
2
Hi Allen,

Op ben opzoek naar een mooie oplossing om de uren die staan voor een bepaalde taak, te verdelen over de geplande periode.
In de bijlage het bestand waar het in moet komen.

De uren die in kolom G staan moeten verdeeld worden over de periode tussen kolom E en F (alleen de werkdagen, Maandag t/m vrijdag) en zichtbaar worden in het gearceerde vlak in het diagram
Dit zelfde voor de uren in kolom J over de periode tussen kolom H en I en ook voor Kolom M over de periode tussen kolom H en L.

Waar rekening mee gehouden moet worden is:
- Werkdagen
- niet elke taak heeft altijd een 1ste, 2de of 3de actie periode
- het diagram is dynamisch weergave wordt aan gepast op basis van huidige dag cel (K3) of eigen weergave cel (k4)

zelf hier al een poos mee bezig maar krijg niet de mooie oplossing. wie kan helpen??

Groet
Raimond
 

Bijlagen

Laatst bewerkt:
thanx

HI Piet,

Dank voor je voorbeeld, heeft mij weer geholpen met mijn oplossing.
Om het verhaal volledig te maken voor andere.

Hierbij mijn oplossing.

Groet,
Raimond
 

Bijlagen

Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan