carkit nokia 9210

Status
Niet open voor verdere reacties.

Robbert1978

Terugkerende gebruiker
Lid geworden
2 nov 2002
Berichten
2.349
Ik wil een carkit voor mijn nokia 9210 aanschaffen. Nu hoorde ik bij een winkel dat als ik het geluid via de boxen van mn auto wil dat ik dan een mutebox nodig heb. Hiermee zou ook zogauw ik opneem mn radio op mute gaan.

Bij een andere winkel hoorde ik weer dat de carkit van de 9210 een mutebox ingebouwd heeft, dat ik kan kiezen, of via de externe luidspreker, of via de boxen van mn auto.

Welk van deze verhalen is waar?
 
Ik heb voor mijn Nokia ook een mute box appart nodig als ik het geluid over mijn speakers wil hebben.
 
ja vaak is het ook zo, maar ik lees nu op internet ook ergens iets over mijn carkit, de cark109 dat ik voor specificaties bij de cark91 moet kijken. Hier staat bij dat je radio bij die carkit automatisch op mute gaat. Hier heb je dus geen mutebox voor nodig. Of je hem gewoon op de boxen van je auto aan kan sluiten moet ik nog ff zien.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan