CD/DVD rare geval

Status
Niet open voor verdere reacties.

SamPuy

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
19 okt 2005
Berichten
2
Hey jongens,

eerst dede mijn dvd en cd-rom gewoon, maar opeens dede ze niet meer, ze openen wel enz, maar willen met opstarten niet booten. En het word ook niet meer bij "mijn computer" weergegeven.

Als ik bij apparaatbeheer kijk geeft ie dit aan:

Windows kan het apparaatstuurprogramma voor dit apparaat niet in het geheugen laden. Mogelijk is het stuurprogramma beschadigd of het ontbreekt. (Code 39)

Mijn cd/dvd-roms zijn niet stuk ofzo, want ze booten wel als ik ze op primary ze (in plaats van hardeschijf, maar dan werkt hardeschijf niet, logish).

Dus ik zou echt niet weten hoe ik het moet maken?

Zou heel tof vinden als iemand me hierbij kan helpen.

Sam
 
Bekabeling gecontroleerd? Check je BIOS instellingen, en installeer anders de spelers opnieuw door ze in Windows apparaatbeheer eens te verwijderen.
 
Installeer anders de spelers opnieuw door ze in Windows apparaatbeheer eens te verwijderen. [/B]


Dat is juist, nu doet ie het weer :D

Had hem al zelf al gemaakt, maar als mensen same probleem hebben, moeten ze opnieuwe instaleren door het uit apparaatbeheer te verdwijderen en pc opnieuw instalere :D

Toch bedankt voor de reply!
 
Hoe kan ik in de BIOS mijn DVD-ROM weer zo instellen dat ie weer CD's leest?
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan