CD-Rom doet niks meer

Status
Niet open voor verdere reacties.

rettnuc

Gebruiker
Lid geworden
31 jan 2002
Berichten
113
Win'98.
CD-Rom: eject-opdracht vanuit Windows lukt wel, ook ontvang ik een signaaltje als er een nieuwe CD ingedaan wordt, maar ik hoor de CD niet op gang komen; hij doet net alsof er geen schijf inzit.
CD-spelertje dus stuk?

Nieuwe erin gedaan: precies hetzelfde euvel! Ik geloof niet dat beide CD-spelers stuks zijn, en dan ook nog eens met dezelfde klacht (wel herkend bij boot, maar ik kan er niet van booten, noch kan ik er van lezen, terwijl eject wel weer werkt).

WIe weer raad?
 
Hallo,

Gedeelde smart is halve smart; ik heb met W98 hetzelfde probleem.

Ik hoor de cd rom speler wel draaien en de arm van de speler probeert wel het begin van de cd te vinden en het lampje brandt ook tijdens deze leespogingen.

Ik heb de speler opengemaakt en schoon gemaakt, maar zonder resultaat

Ik heb een bootdisk voor W98 gemaakt en heb daarmee de drive proberen te benaderen echter nog zonder resultaat.

Zodra ik een oplossing heb meld ik dit

Hendrik
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan