cd's branden lukt niet

Status
Niet open voor verdere reacties.

goudvis123

Gebruiker
Lid geworden
2 mrt 2004
Berichten
443
Hallo,

Ik heb een aantal .exe bestanden van internet gedownload naar de my documents map. Vanaf daar wil ik ze naar E: sturen om ze te branden op cd maar het lukt niet.

Ik krijg telkens de vermelding windows has encountered a problem when trying to copy this file. What do you want windows to do?

dan kan ik kiezen voor cancel of retry. Bij retry krijg ik telkens dezelfde vraag en bij cancel breekt hij het af.

Hoe krijg ik de bestanden op de cd?

Heel graag wat suggesties/oplossingen.

Dank je wel!

Groetjes, Leonie
 
Wat bedoel je met E:?
En welk brand programma gebruik je ?
 
je kunt volgens mij met xp wel gewoon slepen naar en lege cd r dan zal hij ze vervolgens wel branden maar het beste kun je nero oid gebruiken
 
Hoi

Bedankt voor je reactie. Ik ben er ondertussen al achter dat het aan me cdrw lag. Verkeerd merk. Pakt ie niet. Wist ik al, maar ik had niet door dat ik een ouder verkeerde in m'nb cd rom had gedaan. Bedankt voor de hulp!!

Groetjes, Leonie
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan