• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

cel eigenschap

Status
Niet open voor verdere reacties.

romarx

Gebruiker
Lid geworden
23 jul 2004
Berichten
34
Ik wil in kolom b wil ik tekst plaatsen maar zodra ik enter geef krijg ik een foutmelding:
"Geef in deze cel een getal op, continue?"

Ik heb bij de celeigenschappen gekeken en aangegeven dat er tekst geplaatst moet worden maar nog ontvang ik de foutmelding. hoe kan dit?

Mvg Ronald
 
Dit is geen standaard foutmelding. Daarom denk ik dat je een applicatie gebruikt die door een ander is geschreven. Er zijn 2 manieren waarop iemand je soort tekst kan afdwingen. De eerste manier kan je vinden in het menu Data onder Validatie. Zorg wel dat die ene cel geselecteerd staat wanneer je daarheen gaat.

De tweede manier van het afdwingen van een bepaald formaat is in een macro. Je kan de macro's bekijken door ALT F11 in te drukken. Aan de linker kant krijg je nu een project verkenner (zo niet kan je de project verkenner starten via menu beeld). Kies in deze projectverkenner voor het tabblad waar de ene cel in staat. Als er een code in staat met "onchange" dan weet je dat het hierdoor geregeld zal zijn.

Succes
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan