Checken of record mag toegevoegd worden

  • Onderwerp starter Onderwerp starter Band
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

Band

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
20 sep 2011
Berichten
2
Hey,

Ik zit met een database waar ik een planning moet maken voor een cyclus van planten te knippen, die om een bepaald aantal weken moet gebeuren.
Als ik een planning maak voor bv. week 35, moet de database bij het toevoegen van dit record controleren of er voor week 25 van dezelfde kloon een record is (gegeven dat de cyclustijd 10 is).
Hoe kan ik dit laten controleren bij het toevoegen van een record? Of zijn er andere alternatieven dan dit bij het toevoegen uit te voeren?
De database vind je hier http://www.hetveerhuis.be/database.zip, het gaat over de tabel planning.

Groeten,

Jamie
 
Geen idee hoe en waar je die berekening wilt maken.... Ik zie wel dat je berekende velden hebt gebruikt; wat mij betreft de nieuwste onzin die Microsof in een database heeft verzonnen. Niet doen..... Berekeningen maak je in een query, of op een formulier/rapport, maar nooit (ik herhaal: nooit!) in een tabel!
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan