Chrome wil niet meer laden

  • Onderwerp starter Onderwerp starter ltk
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

ltk

Gebruiker
Lid geworden
21 jan 2007
Berichten
722
Van de ene op de andere dag weigert Google Chrome te laden (Windows 7) .
Taakbeheer geeft eerst wel aan dat Chrome geactiveerd is, extra activeren helpt ook niet. Na korte tijd de mededeling dat Chrome niet meer reageert.
IE werkt wel gewoon.
Ik heb Chrome ge-deinstalleerd en opnieuw geinstalleerd. Helpt niet.
CCleaner erop losgelaten en daarmee ook register geschoond: helpt ook niet.
Waar kan het verder nog aan liggen?
 
Misschien moet je gewoon geen Chrome gebruiken. Je kan bijv. gewoon IE gebruiken. Maar ik zou dan Firefox gebruiken. Of Opera.

Groet, xp2
 
@xp2
opera is niet bepaald handig voor algemeen gebruik... firefox kan en IE is (wel al beter als vroeger maar) een beetje traag (firefox trouwens ook als je veel plugins gebruikt)

je kunt het probleem aan google melden:
klik op menu naast de ster > en ga dan naar > over google chrome > en dan op de knop een probleem melden klikken.

Het versienummer van Chrome en uw besturingssysteem worden verzonden samen met de gegevens die u hierboven heeft geselecteerd. Deze feedback wordt gebruikt voor het opsporen van problemen en het verbeteren van Chrome.
 
Ik heb geen oplossing voor het probleem maar wel een alternatief: Google Chrome Canary. Google Chrome Canary is de béta versie van Google Chrome en bevat de nieuwste functies. Probeer die eens.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan