Class programeren

Status
Niet open voor verdere reacties.

kabourterplop

Gebruiker
Lid geworden
25 feb 2007
Berichten
323
Goedendag,

Ik ben bezig met een programma. Dit programma moet iets uitrekenen. De class die wat moet uitrekenen is nogal lang. Dus vandaar dat ik het in een .dll maak.

Als deze class klaar is met rekenen moet er een antwoord uitkomen en die moet op het desbetreffende form staan. Dus mijn vraag is hoe kan ik een waarde uitreken in een class die losstaat van het programma maar wel de waarde op het programma weergeeft?

Gr. Bart
 
je moet dan een plugin-stukje voor je form schrijven, want het gaat om een losse .dll bestand, righ?
Je moet een functie maken (public) en het antwoord daarin storen, zoals:
Code:
Public function Check(var1 as integer, var2 as integer) as string
check = var1*var2
end function
in vb6.0 kan ik je wel een voorbeeld geven, voor andere versies moet je googelen/PSC-en/andere vragen.
 
Oké maar hoe moet ik het dan in mijn class doen die moet toch ook iets doen?
Als je mij een voorbeeld in VB6 wilt geven, heel graag!
PS Ik snap het nog niet helemaal. Ik moet dus een Function in mijn form maken en die moet de waarden ontvangen? Maar hoe kan hij die waarde ontvangen?
 
Laatst bewerkt:
Maar in de DLL moeten geen wijzigingen worden aangebracht?
Ik gebruik VB.NET 2005 maar ik ga proberen er wat van te maken.
 
Ik snap er niet veel van je VB6 code. Maar moet er geen aanpassing worden gemaakt in mijn DLL? Zou je misschien ook wat ik worden kunnen uitleggen.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan