Club 3d nVidia GeForce 8800GTX

Status
Niet open voor verdere reacties.

Amexxea

Gebruiker
Lid geworden
18 mrt 2007
Berichten
17
Hoi,
Ik heb een nVidia GeForce 8800GTX van Club 3D gekocht.
Ik wou hem vandaag plaatsen maar toen zag ik dat de aansluiting op het PCI-E slot net niet past ( de aansluiting van de kaart zit er net een cm onder ).

Wat moet ik veranderen om hem te laten passen ( grotere behuizing mischien )?

Ik heb de Medion 8818 MD
 
Laatst bewerkt:
Je moet dan de kaart iets hoger vastzetten in bay zodat de aansluiting van de kaart in het slot kan klikken. Waarschijnlijk moet je dan wel het afdekplaatje van de bay weghalen.
 
Dat kan niet want aan het uiteinde van de kaart (waar de monitor aan vast zit) kan niet hoger, want daar zit geen uitsparing.
En aan de andere kant zit de passive koeling in de weg. :confused:
 
Vergelijk hem es qua positie met de videokaart die standaard in je Medion zat. Is die dunner qua bouw dan je 8800?
 
Hmm, normaal gezien moet een PCI-E videokaart in een PCI-E slot passen, ongeacht de lengte en de dikte van de kaart.

Zo je misschien een foto kunnen maken van de binnenkant van de kast en het slot? Als het even kan wel een scherpe foto.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan