combat arms sluit automatisch af

Status
Niet open voor verdere reacties.

foretress2

Gebruiker
Lid geworden
7 jun 2010
Berichten
59
hey mensen,
Als ik combat-arms opstart doet alles het prima, maar na ongeveer 30 sec sluit combat-arms automatisch af!!!
ik weet niet hoe dit komt, ik heb niks op de achtergrond draaien... Ik ben egt ten einde raad.

system: Win vista x32
 
videokaart: nvidia geforce 9500 GT
processor: intel pentium
audiocard: 7.1 icidu
Ram: 2 gb
hdd: 160 gb
 
intel pentium wat? En hoeveel GHz?


Videokaart zou dat spel gewoon moeten trekken, waarschijnlijk je processor ook.. (volgens de minimum system requirements)

Al geprobeerd het spel opnieuw te installeren?


Lucas
 
processor: Intel Pentium Dual CPU E2140 @1.60GHz 800MHz

ik heb het spel al 2 keer geherinstalleerd, ik heb de installer van gamershell gedownload (ik weet niet of dit verschillend is tussen verschillende sites)
 
dat heb ik ook gehad, als je het programma 'game booster' download, is gewoon gratis. dan zorgt dat progje dat combat arms normaal opstart, en niet lagt. dat komt omdat dat progje al het apparatuur wat niet nodig is uitzet, op je pc. waardoor je meer ruimte krijgt om je spel te laten verwerken.
 
stuur is een plaatje van de computer want is het een asus??????

want die heb ik ook
 
@Bartschenk:Gaarne oude topics met rust laten.Deze is orgineel uit 2010.zie dat je vandaag al op meerdere oude topics reageert.Dat is niet de bedoeling.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan