Comp start steeds zelf af!

Status
Niet open voor verdere reacties.

Speedlimit

Verenigingslid
Lid geworden
1 mrt 2004
Berichten
525
Hallo experts,

Heb een defecte comp gekregen om mee te stoeien maar als hij gestart is, soms komt ie net tot het bios, dan start ie weer af.
Heb reeds met een andere voeding geprobeerd maar helaas zonder resultaat.
In de hardware rubriek kan ik wel enigzins soortgelijke problemen terugvinden maar dan is het eigenlijk iedere keer een overleden voeding.
Iemand een idee wat het wel kan zijn?
Heb alle onnodige componenten ook al losgekoppeld van het mobo.
koeling van de processor (IntelCeleron P4 2.4Ghz) draait.
mobo is AsusP4P800s-x
128mbDDR geheugenbank

Alvast bedankt voor jullie reacties, Speedlimit
 
Defect moederbord of bios misschien
Heb je de koeler van de processor al schoongemaakt?
 
Lampje op moederbord brand groen en bios geeft geen vreemde geluidjes ofzo, hoe kan ik kijken of het mobo stuk is?
Koeler ga ik nu meteen proberen schoon te maken.

Alvast bedankt:thumb:
 
Geheugen lijkt me sterk omdat ie dan meestal Beep Codes geeft (geluid)
 
Of hij doet helemaal niets, of de symptomen als bovenstaande, en als hij helemaal niet wordt gedetecteer, krijg je een biosbeep.
 
Geheugen heb ik wel in een ander slot geprobeerd, gaf geen soelaas.
Heb inmiddels het koelblok schoongemaakt, viel meteen op dat deze niet goed op de processor vast zat, is dat een soort lijm wat ze daarvoor gebruiken?
Heb het koelblok nu dus 'los' op de processor zitten:confused:
Comp draait nu na schoonmaak reeds 14 minuten dus het lijkt er op dat het schoonmaken geholpen heeft!!
Maar misschien juich ik te vroeg, wacht het nog even af.
 
Comp draait nog steeds, heb inmiddels w98se geinstalled, dus het probleem was toch de vervuilde koeling.

Bedankt voor de hulp, Toppie:thumb:

Zet 'm gelijk als opgelost!
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan