Compuserve Instant Messenger

Status
Niet open voor verdere reacties.

Zurrik

Gebruiker
Lid geworden
17 mrt 2006
Berichten
221
Hallo,

bij mij op het werk gebruiken we CompuServe Instant Messenger om met elkaar te communiceren. Dat scheelt ons veel verloren tijd. Maar nu heb ik eigenlijk een nieuwe gebruiker nodig, er is een collega, met nieuwe pc bij gekomen, maar ik kan die niet meer aanmaken. Heeft iemand een idee hoe dat wel kan, of heeft iemand een advies voor een ander soort chatprogramma wat alleen over het eigen netwerk gaat?

Hopelijk kan iemand me helpen,

Bart
 
Dit lijkt me meer een vraag voor jullie ict afdeling. Goed bedoeld natuurlijk maar dat zijn de jongens die op de werk vloer hier op een antwoord moeten kunnen geven.

grtjs jjw
 
ICT afdeling?

Hey, bedankt voor je reactie, maar ik werk in een metaalbedrijf zonder ICT afdeling. Misschien iemand anders een oplossing?
 
:p dat wist ik natuurlijk niet, ik ging er even van uit dat er altijd wel 1 of meerdere personen op een bedrijf werken die de ict doen.

Ik hoop idd dat iemand anders een oplossing heeft.

grtjs jjw
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan