Computer slaat uit bij branden dvd

Status
Niet open voor verdere reacties.

blacksheep

Terugkerende gebruiker
Lid geworden
21 nov 2000
Berichten
1.535
Elke keer wanneer ik een dvd wil branden, slaat de computer uit. Ik word hier gestoord van. Heb alle drivers nagekeken en voorzover nodig geupdate. Heb een NEC 3500 dvd brander, werk met NERO 6.0.13 OS is XP professional.

Wie heeft suggesties?

edit.

Ik ben blijven zitten bij het branden en er verscheen een foutmelding. In generic host voor win32 is een fout opgetreden. Het programma wordt afgesloten.

:confused:
 
Laatst bewerkt:
Nee het systeem wordt niet te warm.

Het is me weer overkomen en het volgende verschijnt op het scherm:

Het is een groot blauw scherm waarin aangegeven wordt dat windows afsgesloten wordt, Het wordt aangeduid als een stopfout.

Stop 0x0000008E (0xc0000005, 0xc0000005, ox8054BA39, 0xf36A298C, 0x00000000)

Bezig met starten van de fysieke geheugendump

Raadplage de hardware leverancier over een eventuele BIOS-update. Schakel BIOS geheugenopties zoals Caching of Shadowing uit.

Dit moet eventueel in de veilige modus gebeuren.

Maar ik kan nergens een fout vinden in drivers of hardware

Ik heb wel net een nieuw Philips TFT scherm en dat is normaal geïnstalleerd met de drivers van het juiste type.

Het gebeurt steeds wanneer ik een film aan het branden ben met de NEC 2500. De film wordt gebrand op 2.4 speed.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan