computer start niet goed op!

Status
Niet open voor verdere reacties.

RP333

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
18 jun 2008
Berichten
4
Toen ik een paar weken geleden mijn computer opstartte, ging hij na ongeveer een halve minuut weer uit. Ik startte mijn computer toen weer een paar keer op, maar er gebeurde gewoon hetzelfde. Ik ontdekte dat hij na een bepaalde tijd steeds uitging. Toen ik het weer probeerde, deed hij het opeens weer wel, maar was wel veel langzamer. Ik zette meteen mn virusscanner aan, maar die liep na een uur vast. Toen moest ik wel mn pc uitzetten. Al ik 'm nu weer aandoe, krijg ik een zwart scherm waarop staat:
'' windows kon niet goed worden gestart. Onze excuses voor dit ongemak. mogelijk is een recente wijziging van de hardware of software hier de oorzaak van. als de computer niet meer reageerde, onverwachts opnieuw opstartte of automatisch werd afgeslotenom uw mappen en bestanden te beschermen, kunt u het beste voor ''laatst bekende juiste configuratie'' kiezen om terug te keren naar de instellingne toen de computer nog wel werkte.
ik kan dan kiezen uit ''windows opnieuw starten'', ''laatst bekende juiste configuratie'' en veilige modus, maar bij alle3 start hij gewoon weer hetzelfde op.
DUS KAN IEMAND MIJ AUB HELPEN???
 
ik vind het niet leuk om het te zeggen, maar mijn oom had precies dezelfde waarnemingen, en dat was een virus, ik heb me verder niet in dat virus verdiept ofzo, maar ik wil mijn oom wel eens vragen wat hij heeft gedaan toen hij dat virus had
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan