Computer start niet meer op!?

Status
Niet open voor verdere reacties.

mauricevdam

Gebruiker
Lid geworden
21 feb 2016
Berichten
18
Hallo

Ik heb dit probleem nu al een maand, en wilde het nu echt oplossen!

Als ik mijn pc opstart (Acer aspire xc600) zie ik het acer opstart scherm, maar gaat hij na 5 seconden weer uit!
Als ik mijn videokaart (amd radeon hd 7470) er uit haal en de pc dan opstart doet ie het wel. (maar wel zonder hmdi en usb)

Ik hoop dat ik het nu kan maken!

Maurice
 
Hoi,

Welkom op Helpmij .nl

Kan de videokaart zijn die defect is maar ook de voeding, maar aangezien hij zonder wel opstart zou het eerder de videokaart zijn .Misschien de kaart even in een andere pc proberen.
 
Laatst bewerkt:
Als ik de videokaart er uit haal en dan de pc opstart, doet ie het.
Dan zet ik de pc weer uit en dan de videokaart er weer in.
Dan doet mn pc het en de videokaart ook.
 
Hoi,

Dat meld je niet in je eerste bericht;) alleen zonder de kabels volgens mij als ik het goed lees in je eerste bericht.dan zou ik even al er een mogelijkheid is een andere voeding proberen .
 
Ik denk trouwens niet dat het de voeding is, omdat dit probleem sinds kort is
 
Ik zie niet in wat dat er mee te maken heeft...je koelkast of frituurpan kan er toch ook ineens morgen mee kappen..?
 
:D Nee ik bedoel dat ik deze pc al 5 jaar heb, maar dit probleem pas een maand...
 
Des te groter is de kans dat het wel de voeding is al het systeem al 5 jaar oud is.
Hoe lang dit probleem zich al voordoet heeft daar niks mee te maken.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan