Computer valt vaak uit

  • Onderwerp starter Onderwerp starter Ejb
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

Ejb

Gebruiker
Lid geworden
4 mrt 2004
Berichten
11
ik heb laatste tijd vaak het probleem dat mijn computer gewoon uitvalt. Ook heb ik al een aantal keer windows xp er opnieuw op gezet maar dat maakt ook geen verschil en ik zou dus niet wete wat ik hiermee moet doen. Ik hoop dat iemand me kan helpen alvast bedankt.
 
Als het software-matig is staat er misschien meer informatie in de logboeken. Maar de kans is idd groot dat je pc te warm wordt. En trouwens welkom op helpmij.nl:).
 
en wat is dan een normale temperatuur ? van mij is 37 graden

en nog bedankt :)
 
Laatst bewerkt:
Zet de setting "automatisch opnieuw starten" eens uit in windows.

Rechtermuis op "Deze of Mijn computer" weet zo niet meer hoe dat in de nederlandse versie is > Eigenschappen > geavenceerd > opstart en .... (startup and recovery) en kijk naar de laatste setting. Daar staat Automatisch opnieuw starten of iets dat er op lijkt. Zet die uit en kijk hoe het nu gaat.
 
ik had het zelfde probleem! bij mij werd de voeding te heet en heb dus een nieuwe, grotere voeding eringezet. probleem was daarmee verholpen.
 
En?... is het probleem over? en zo ja, wat was de oorzaak?
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan