controller voor pc

Status
Niet open voor verdere reacties.

Snappie46

Gebruiker
Lid geworden
3 dec 2010
Berichten
177
hallo,

ik ben op zoek naar een controller voor mijn pc omdat gamen met een toetsenbord niet altijd even soepel verloopt. Ik zoek er een voor een redelijke prijs (rond de 20 euro), alleen is het aanbod nogal groot. heeft iemand een aanrader?

bij voorbaat dank!!:cool:
 
met een xbox controller (aangepast??) moet je op de pc kunnen gamen.
 
Ik heb een xbox chillstream controller handen worden gekoeld door de ventilatortjes die erin zetten je kan ze op 2 standen zetten deze controller kost zoon 20 euro
 
Als je een controller gaat kopen en je wilt er echt veel spellen mee gaan spelen zou ik een Xbox 360 controller aanraden aangezien je de meeste spellen alleen daarmee kan spelen.

Maar als je toch liever iets goedkopers hebt zijn er altijd wegen om het toch te laten werken in je spel. Zoals een Xbox 360 controller emulator. Helaas is er dan 't probleem dat dat ook niet perse met alle controllers werkt zoals ik op de harder manier heb moeten leren ;P

Dus eigenlijk heb ik geen idee welke controller precies te kopen, maar denk daar aan als je d'r 1 gaat kopen ;D

Edit:
Woeps, net pas gemerkt dat dit een nogal oud topic is, sorry. ;D
 
Dan maar een slotje erop.;)

Welkom op Helpmij.nl.:)
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan