cpu op 100 % bij mkv afspelen,hoe op te lossen

Status
Niet open voor verdere reacties.

david01

Gebruiker
Lid geworden
3 okt 2008
Berichten
23
Ongeacht of ik hem in XBMC of VLC afspeel, werkt deze niet.
In XBMC een vastloper en bij VLC stilstaand beeld.
Zelfs als ik alle andere applicaties afsluit.

Het is een Intel Celeron processor 1.6 GhZ met een kloksnelheid
van 1.59 GhZ en 1,87 GB.

Hoe kan ik dit voorkomen ?
 
pc schoonmaken(stof verwijderen, virus vrij maken, schijfopruiming cleaner en schijfdefragmentatie laten draaien), en wat wil je precies afspelen? een film een liedje?
 
Breng het bestand eens (met memory-stick of anders) over naar een krachtiger pc (dual-core of beter, met een eigen/aparte grafische kaart ingebouwd, dus niet met een on-board videochip), en kijk of het daar is af te spelen.

Ik denk namelijk dat je computer niet krachtig genoeg is voor het afspelen van dergelijke (meestal zwaar gecomprimeerde) mkv-bestanden.

Tijs.
 
ik heb dit ook meegemaakt,
Wat mijn probleem was, is dat ik blijkbaar een foute codec had,
Ik gebruikte toen CCCP, en die lukte dus niet,
misschien eens proberen met K-Lite proberen? (wel na de cccp fzo te uninstallen)
 
@Ant Ares: Al gezien met welke processor de topic-starter die .MKV bestanden wil gaan afspelen? Lijkt mij dat zijn pc/laptop nu minstens zo'n 5 jaar oud zou moeten zijn.
Het feit dat de topic-starter nog steeds niet gereageerd heeft (we zijn nu 2 weken verder) lijkt mij erin te bevestigen dat gewoon zijn pc/laptop niet snel genoeg is voor (het decoderen en afspelen van) .mkv bestanden.

Tijs.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan