CPU snelheid niet optimaal (bios)

Status
Niet open voor verdere reacties.

admire

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
30 nov 2004
Berichten
4
Van de een op de andere dag start mijn computer niet meer op met de gebruikelijke kloksnelheid. Ik kom automatisch in de bios met de melding dat het systeem is vastgelopen omdat de kloksnelheid die in de bios is opgegeven niet zou kloppen met de hardware-specificaties.

De processor is een AMD Athlon 2400+ en zou moeten draaien op 2000 of 2200 mhz.
Als ik deze instel op 2000 mhz. kom ik met het rebooten echter steeds niet verder dan de bios. Op 1500 mhz wil hij wel opstarten, maar dat is natuurlijk een fors snelheids verlies.

Kan iemand mij helpen dit probleem te verhelpen? Dank!
 
Jou AMD 2400+ hoort op 2000mhz(2,0ghz) te draaien, met een FSB van 266mhz en ik dacht een Multiplier van 7,5.
Hoe staat de CPU nu exact ingesteld in het Bios?
 
Probleem opgelost

Op dezelfde onverklaarbare wijze als dat het probleem is ontstaan is het ook weer opgelost. Hij draait nu weer netjes op 2000 mhz en 266 mhz FSB.

Toch bedankt voor jullie hulp
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan