crc fout

Status
Niet open voor verdere reacties.

Brouwtje

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
6 dec 2004
Berichten
3
Ik heb met met pinnacle 9 een dvd gemaakt. En daarna met nero een kopie gemaakt. Ik wil hem nog een keer kopieren, maar hij kan hem niet kopieren door een CRC fout, zegt nero.

Kan ik de dvd nog kopieren, of reparenen?
Of kan ik er niets meer aan doen?

Grz Brouwtje
 
Probeer de DVD eens met DVD-shrink op je harde schijf te zetten. Dan kun je vanaf je harde schijf een nieuwe DVD branden.
 
DVD Shrink

Dan staat er:
DVD Shrink encountered an error and cannot continue.

Invalid DVD navigation structure.


Dus kan ik dan niet verder.

Is er nog iets anders wat ik kan proberen?


Grs Brouwtje
 
Maak je de kopie van de door pinnacle gemaakte cd of de kopie door nero?

(trouwens hoort dit thuis i een ander gedeelte van het helpmij forum. waarschijnlijk zal de Mod hem verplaatsen)
 
Ik heb van de gemaakte pinnacle dvd een maand geleden wel een copie met nero kunnen maken. (dus volgens mij is de fout er later op gekomen) Bij beide dvd's geeft ie de foutmelding aan

Ik heb meerdere dvd's met pinnacle en ook met dvd shrink gebrand, en ik ben erachter gekomen dat meerdere dvd's soms "blijven hangen". Misschien vandaar de fouten.?

Kan dit door de dvd brander (lite-on dvdrw sohw-1213s), of de dvd's (platinum) komen??


Grz
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan