D formateren

Status
Niet open voor verdere reacties.

Annodompje

Gebruiker
Lid geworden
26 aug 2007
Berichten
60
Ik weet niet helemaal zeker of dit hier thuis hoort of niet.. uuhm.. nouja ga t gewoon proberen..
ik heb pas geleden windows 7 geinstalleerd op mijn toenmalige D schijf.. (wat nu dus C is als je in windows 7 kijkt.. logisch) maar mijn oude OS staat nog op mijn oude schijf.. nu wil ik deze verwijderen maar dit gaat niet met formateren aangezien ik niet voldoende privileges heb..
nu ben ik ook zo slim geweest om te denken, dan delete ik t toch met de hand net als je de inhoud van een map leeghaalt (tot je daar ook errors kreeg).. en nu kan ik dus ook mijn oude os niet meer starten om vanaf daar te laten formateren.. (handig bezig nietwaar.. O.o)
Kan iemand me een beetje helpen mezelf uit deze door mezelf veroorzaakte zooi te halen?.. hoe kan ik veilig mijn D schijf formateren zonder ook mijn C schijf kwijt te zijn ^^
alvast bedankt voor de moeite
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan