• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

dagen tellen

Status
Niet open voor verdere reacties.

StevenSteyaert

Gebruiker
Lid geworden
12 mrt 2009
Berichten
10
beste,

In kollom a staan allemaal namen onder elkaar, in kollom b het aantal dagen ziekte, ik zou graag het totaal van kollom b per naam kunnen zien, het moeilijk hieraan is dat dezelfde naam meerdere keren kan voorkomen in kollom a. Weet iemand hiervoor een oplossing?

Bedankt
 
Met de wizard "opzoeken"

Wel eerst even installeren: extra>invoegtoepassingen en dan een vinkje bij "wizard opzoeken" Dat is een lastige manier voor een beginner.

Alternatief in de bijlage. Klik op t pijltje bij "naam" en kies een naam
 

Bijlagen

bedankt allemaal, de oplossing van Ad lijkt mij de beste in dit geval, ik wil immers hierna met deze uitkomst aan de slag met een VLOOKUP formule.

THX!!!!!
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan