• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

Data matchen in Excel

Status
Niet open voor verdere reacties.

luukdej

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
19 mei 2011
Berichten
1
Goedemiddag,

Voor mijn scriptie heb ik van 3 verschillende databases een dataset in excel format. Deze 3 wil ik graag combineren. Nou las ik op het internet dat er diverse functies bestaan die het mogelijk maken om dit te doen (matchfunctie vlookupfunctie). Echter lukt het mij niet beide functies met succes te gebruiken.

In de drie datasets maken de jaartallen in combinatie met de bedrijfscodes de gegevens uniek voor desbetreffend bedrijf in een bepaald jaar. Aan de hand van de jaartallen in combinatie met de bedrijfscodes wil ik de data matchen.

Heeft iemand meer ervaring met het matchen/linken van data uit diverse excelsheets?

Alvast bedankt!:)

Mvg Luuk
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan