database repliceren

Status
Niet open voor verdere reacties.

Robertas

Gebruiker
Lid geworden
7 jan 2002
Berichten
110
Ik heb een database van 2004, die wil ik nu overzetten naar 2005. Sommige tabellen bevatten informatie die alleen voor 2004 geldig is. Andere tabellen bevatten informatie die wel te gebruiken is in 2005. Hoe kan ik nu het beste een database kopiëren of repliceren. Ik ben bezig geweest om tabellen afzonderlijk te importeren, maar dan wordt de VBAcode niet meegenomen.
Dus eigenlijk wil ik een schone database waar de tellers weer op nul staan..
 
Het mooist is om drie databases te maken. eentje met altijd geldende data, een met de data van een specifiek jaar en een database die alle formulieren query's etc bevat.

In je formulieren database kun je dan links leggen naar beide databases (statische data en jaardata van 1 jaar). Als je nog eens in een oud jaar moet zijn kun je de tabellen opnieuw linken naar de database van dat jaar.


Grtz,
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan