• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

Datum en tijd samenvoegen

Status
Niet open voor verdere reacties.

cissie1

Gebruiker
Lid geworden
11 jun 2011
Berichten
36
Beste forumgebruikers,

Vandaag heb ik het eindelijk voor elkaar gekregen om de datum vanuit de DTPicker op de juiste manier weer te geven in het werkblad, zonder dat de maand en dag omdraaien.
Alleen wil ik hier ook een tijd achter plaatsen die de gebruikers op het userform in hebben gevoerd.
Wie kan mij helpen de datum en de tijd samen te voegen in één cel, zonder dat er rare waarden worden weergegeven?

Als bijlage een bestand met voorbeeldje hoe ik het nu heb. De datum komt wel al goed met een spatie, alleen maakt excel een getal van de tijd.

Ik heb het al geprobeerd om direct in een cel samen te laten voegen, alleen versprongen de data dan meteen weer.

Bekijk bijlage Datum en tijd samenvoegen.xlsm

Ik hoop dat jullie mij hiermee kunnen helpen.
 
Wijzig die laatste regel in de macro eens in:
ActiveCell.Value = Range("H5").Value + Range("I5").Value

Je plakt het nu als tekst aan elkaar en daar gaat het mis.
 
Laatst bewerkt:
Yes, het werkt perfect!!
Bedankt!
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Graag gedaan :)
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan