DayZ Standalone wekt traag.

Status
Niet open voor verdere reacties.

Blackbird1997

Gebruiker
Lid geworden
2 apr 2013
Berichten
104
Nadat ik mijn nieuwe PC build heb voltooid heb DayZ erop geïnstalleerd, toch vindt ik DayZ traag werken terwijl ik alle andere games (WarThunder,WoT en BF3)
op de hoogste setting kan zetten zonder enige lage FPS.
Mijn specs:

Intel Core 2 Quad Q6600
ASUS ENGTX460 768MB
8GB RAM
IPIBL-LB (HP mobo)
Recom Power Engine Plus Plus

Grafischekaart heeft de nieuwste drivers, ook heb ik geprobeerd om de CPU te overclocken (ClockGen) wel krijg ik betere prestaties maar niet veel.
Ik had een tijdje geleden wel problemen met me videokaart (bsod bij opstarten) maar dat is opgelost. ik heb vaak gelezen dat ik een oudere driver moet installeren, werkt dit beter?
 
Laatst bewerkt:
Je pc komt simpelweg kracht te kort, om DayZ op hoog te kunnen spelen heb je hogere systeemvereisten nodig dan bijvoorbeeld BF3. Je zal dus moeten kiezen voor lagere grafische instellingen (medium) of je pc upgraden/vervangen.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan