Zelfde probleem!
Piere
Waarschijnlijk heb je een nieuwe map aangemaakt met een nieuwe identiteit en wordt deze niet in outlook weergegeven!
Maakt niks uit, handel als volgt, zo heb ik het ook uitgevogeld en ben met de laatste hint van arno tot resultaat gekomen.
Alereerst maak een nieuwe map aan op b.v. je desktop
Verplaats alle .dbx bestanden uit de backup naar deze map.
Open outlook expres en controleer of alle postmappen leeg zijn (postvak-in, verzonden items enz.) zo niet maak ze dan leeg, of sla ze ergens anders op als .eml bestanden. (mailtje openen, bestanden, opslaan als).
Klik in het outlookscherm met de rechter muistoets op b.v. postvak-in, en klik eigenschappen.
Selecteer de bestandslokatie in het eigenschappen schermpje, Let op de bestandslokatie is Veel langer als het schermpje breed is.
Kopieer (ctrl c ) en plak b.v. in kladblok (ctrl v) om het leesbaar te maken.
Sluit outlook.
Ga met explorer naar deze lokatie, je vind er de .dbx bestanden van je huidige outlookinstellingen.
Vervang deze .dbx bestanden voor de backup .dbx bestanden met exact gelijke naam, de bestanden met een afwijkende naan houd je nog even apart.
.dbx bestanden met een afwijkende naam houd je nog even apart.
start outlook, de inhoud van de vervangen bestanden moeten nu zichtbaar zijn.
Maak nu in outlook nieuwe postmappen aan met exact de zelfde naam als de .dbx bestanden die je nog hebt (let vooral op hoofdletters) en uiteraard zonder .dbx.
Sluit outlook
je vind nu op de zelfde lokatie als voorheen .dbx bestanden met de naam van je overgebleven bestanden.
vervang nu ook de laatste .dbx bestanden
start outlook
Sucses
Olav