De Medion MD8874 en geluidskaart 5.1

Status
Niet open voor verdere reacties.

krmulder

Gebruiker
Lid geworden
19 nov 2011
Berichten
21
Hallo beste Forum,

Bij het aansluiten van mijn 5.1 setje kwam ik erachter dat op mijn Medion MD8874 van alles zit behalve een 5.1 geluidskaart.
Ik vind dit raar voor zo´n nieuwe computer dat dit (of ik kijk met mijn neus) er niet op zit.
Gelijk de computer open gemaakt voor mijn oude kaart te gebruiken, maar er is geen plaats meer over om in te steken.
Is er werkelijk geen 5.1 op deze computer, en hoe ga ik dit oplossen?
Bij het testen met de luidspreker-icoon rechtsonder het scherm kan je gewoon 5.1 kiezen en er komt ook een testtoon uit alle luidsprekers.
Speel je een 5.1 surround test op bv you-tube, dan werkt het niet.

Met groet, Kas.

Update: Nog even goed getest en nu doet hij het toch. Misschien kwam het door de computer opnieuw op te starten.
 
Laatst bewerkt:
Deze zou idd wel over een 5.1 geluidskaart moeten beschikken gezien de specs wat betreft de audio aansluitingen achterop de pc
Link
Eerder in je bericht spreek je je zelf weer tegen:
Bij het testen met de luidspreker-icoon rechtsonder het scherm kan je gewoon 5.1 kiezen en er komt ook een testtoon uit alle luidsprekers.

Als bij de test alle 6 de luidsprekers geluid afgeven moet het dat orde zijn.
Als de bron die je afspeelt niet 5.1 is zal dit dan ook niet als 5.1 worden afgespeeld maar slecht uit 2.1.
Al een andere bron geprobeerd om de 5.1 uit te testen ipv youtube?
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan