defragmentatie

Status
Niet open voor verdere reacties.

papaver

Gebruiker
Lid geworden
8 nov 2000
Berichten
90
Mijn defragmentatieprogramma (windows98) werkt plotseling niet meer, ook niet in de veilige modus. Als ik de icon aantik hoor ik wat geratel maar er gebeurt verder niets. Onder eigenschappen staat vermeld: WINDOWS\CVTAPLOG.EXE. De schijfcontrole werkt wel normaal. Wie kan mij helpen. Bij voorbaat dank
 
Spoor het bestand CVTAPLOG.EXE op met verkenner. Hoe groot is het? Groter dan 76KB?

Groetjes,
Bennie
 
Probleem nog steeds niet opgelost. Ik heb alles wat Bennie adviseerde uitgevoerd en ook wat bij http://support.microsoft.com. staat opgevolgd, maar nu werkt zelfs mijn schijfcontrole nog maar uitsluitend in de veilige modus.
 
Geplaatst door Bennie
Leeg je tijdelijke internetbestanden en de prullenbak. Leeg ook de Applogmap:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;en-us;Q238165

Groetjes,
Bennie


Onder veilige modus is in principe ook de beste manier. Typ in start\uitvoeren: SFC [enter]. Houd de Windows CD bij de hand. Daarmee kunnen ontbrekende of beschadigde windowsbestanden teruggezet\hersteld worden.

Groetjes,
Bennie
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan