Documenten kwijt

Status
Niet open voor verdere reacties.

Luc Stuifzand

Gebruiker
Lid geworden
11 dec 2005
Berichten
6
Bij problemen met mijn pc heb ik Windows XP opnieuw geïnstalleerd.
Bij het installeren kreeg ik een melding dat al mijn documenten zouden komen te vervallen.
Volgens mij staan mijn documenten nog wel ergens op de harde schijf onder de oude gebruikersnaam omdat de ruimte op de schijf niet groter is geworden.
Wie kan mij helpen om de bestanden terug te vinden, met name de foto's zou ik graag weer terug vinden.

B.v.d.

Luc

Probleem is opgelost met
http://www.pcinspector.de/file_recovery/nl/welcome.htm Het duurt wel even vanaf zondagavond ben ik op de helft, maar inmiddels ruim 2500 foto's teruggevonden.
Super
Bedankt.
Luc
 
Laatst bewerkt:
Heb je de schijf geformateerd?
Dan ben je inderdaad alles kwijt.


Enne...welkom op helpmij:thumb:
 
Laatst bewerkt:
voor de foto met Smart zeker wel,en anders wordt het betaalde versie Bijvoobeeld Get Data Beck
 
Na het vastlopen van mijn pc heb ik Windows XP opnieuw geinstalleerd, maar ben al mijn bestanden kwijt.
Het belangrijkste de foto's heb ik via helpmij.nl teruggevonden (smart recovery), nog bedankt voor de tip.
Nu ben ik nog een aantals films, Pdf, Excel en Word documenten kwijt.
Wie kan mij helpen om deze bestanden terug te vinden.
Alvast bedankt.
 
Je kan het met dit programma proberen. Niet op de zelfde partitie zetten als je schijf waar de verloren bestanden op staan.:)
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan