Draadloos internet laptop werkt niet

Status
Niet open voor verdere reacties.

Gordon180

Gebruiker
Lid geworden
20 dec 2008
Berichten
36
Ik had even een vraagje, ik heb gisteren Windows XP opnieuw geinstalleerd op mijn laptop met bijbehorende drivers en alles werkt. Alleen het draadloos internet wil geen verbinding maken. Ik heb de afgelopen jaren op dezelfde laptop altijd zonder problemen draadloos internet gehad maar nu doet hij niets.

Ik zie rechtsonder wel het icoontje van het draadloos internet.
Verder als ik bij verbindingen kijk zie ik ook mijn eigen Modem erbij staan. Wanneer ik echter erop klik, het wachtwoord invul en op verbinden klik zoekt hij heel lang maar doet hij uiteindelijk niets. Ik krijg erna een melding van: Geen of hele zwakke verbinding. Als ik op details weergegeven klik staat er: Er bestaat eventueel geen verbinding met het Internet of enige Netwerkressourcen, het probleem is opgetreden, terwijl het netwerk van deze computer geen Netwerkadres toegewezen had.

Het rare is dat bij Status van het draadloos netwerk dit staat:
-Status: Geen of beperkte verbinding
-Signaalsterkte: Uitstekend

Weet iemand wat ik hieraan kan doen?
 
Heb je enige beveiligingssoftware geinstalleerd (op je laptop)
Zoja ? Welke.

Probeer het anders eens via :

start > uitvoeren > cmd > ipconfig /release
en dan in dat venster ipconfig /renew te tikken.

Zorg er wel voor dat je eerst bij het

-Status: Geen of beperkte verbinding
-Signaalsterkte: Uitstekend

Gedeelte komt
 
Ik heb gedaan wat je zei maar dan staat er in het zwarte display:

Als ik ipconfig /release invul:
Het IP-adres voor de Adapter "Draadloos Netwerkverbinding" wordt reeds vrijgegeven. Er kan geen voortgang via LAN-verbinding uitgevoerd worden zolang dit medium niet verbonden is.

Als ik ipconfig /renew invul:
Bij het aktualiseren van de interface "Draadloos Netwerkverbinding" is de volgende fout opgetreden: Er kan geen verbinding met de DHCP-server gemaakt worden. Verzoeken worden wegens tijdoverschrijving afgebroken. Er kan geen voortgang via LAN-verbinding uitgevoerd worden, zolang dit Medium niet verbonden is.

Ik heb overige alleen McAfee Security erop staan.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan