draairichting

Status
Niet open voor verdere reacties.

kompas

Gebruiker
Lid geworden
2 okt 2002
Berichten
341
Hoi,

Een van mijn fan's moet een andere kant op gaan draaien! Deze zit op het moederbord. (het stekkertje) kan ik in de bios ofzo de polariteit omdraaien. Dat die de andere kant gaat opdraaien?


THANX

Kompas
 
Ik vraag me sterk af of dat mogelijk is.
Je kunt niet gewoon de fan omdraaien?
 
hahaha ja omdraaien. ZOu ik ook zeggen. De Fan is goed. Zat in een doosje mooie stekkers erbij en schroeven. (ze zijn van paradigit) Niks mis mee zou je zeggen. 4 euro (bijna een tientje) maar okay.

Komt het:
ALs je die fan omdraait slaan de schoepen tegen het staal van de kast. En die kast is kaarsrecht. Zoiets geloof je toch niet:-) Zo dom gemaakt die dingen. Ik ga morgen bij de Gamma wel vier ringetjes kopen die ik er tussen kan doen! Dan draai ik hem dus gewoon om. Maar dom is het wel.

Groet
Kompas
 
Als het een fan is met een sensor dan heb je grote kans dat die niet werkt als je de draden omdraait.
 
ik geloof niet dat je voor €4,- een fan met sensor kunt kopen, ik geloof dat die pas ergens bij +€15,- beginnen.


mvg

db
 
ik hoef geen sensor. Ik heb er vier ringetjes tussen gedaan en nou loopt ie goed.

THNX

Kompas
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan