driver_irql_not_less_or_equal ndis.sys

  • Onderwerp starter Onderwerp starter Warpy
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

Warpy

Gebruiker
Lid geworden
9 mrt 2007
Berichten
12
Ok hier is mijn vraag ik weet niet precies waar ik dit moet posten dus doe het hier als het op de verkeerde plek staat verplaats het dan pls.

Ok nu mijn probleem ik heb helemaal zo geen problemen met mijn pc maar zodra ik op bijv www.chatten.nl ga na een aantal minuten krijg ik een blauw scherm met een foutmelding paar letters dan driver bla bla .
Ik heb van alles geprobeerd heb in de tussen tijd een nieuwe harddisk een nieuwe grafischekaart een nieuwe processor en nieuw geheugen probleem is er nog steeds, ik heb het probleem ook als ik via torrents ga downloaden zo doet die het een paar uur goed en ineens herstart me pc.

ok ik zat iets langer dan tien minuten op de chat www.chatten.nl

toen kreeg ik dus dit

driver_irql_not_less_or_equal

ndis.sys adress f7384705 base at f7361000 date stamp 41107ec3

C0x000000 D1 (0x00000015,0x00000002, 0x00000000 0xf73847d5

Hoop dat jullie me kunnen helpen als jullie iets van me pc willen weten zeg het ff dan zoek ik het op
 
Lijkt me een foutje van een netwerk kaart of de drivers er van.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan