Neen, weet ik niet zeker.
Heb deze page ook aangeklikt gehad, maar weet niet hoe ik voor Windows8 -64 bit de driver gedownload krijg en dan ingesteld. Engels is niet zo goed.
Hieronder een kort overzicht van verleden:
Onder Windows8:
WD- ext HD is 3 jaar oud.
Ext HD hield er onder Win8 mee op, zodat computer vastliep.
Van alles geprobeerd, in BIOS staan de gegevens m.i. goed.
Klik ik onder op balk bij USBaansluitingen, waar je deze kunt uitwerpen, dan worden ook de goede gegevens vermeld.
Als ik hem opstart en kijk onder bestandsbeheer en geeft de computer "lokale schijf (P)"aan en niet "Western Digital". Klik ik hierop dan loopt computer geheel vast.
Bij andere USB poorten gebruiken wordt er ook niks aangegeven van de uitgangen anders of instellen.
Het opvallendste is onder "Eigenschappen". Hier staat onder draagbare apparaten " Seagate expansion drive", terwijl dit een WD ext HD is.
Ditzelfde staat ook bij een nieuwere ext. HD onder USB3 " Seagate Expension desktop drive 2TB" onder "draagbare apparaten".
Bij de verdere gegevens staan wel onder "USB apparaat voor massaopslag" 2 verschillende poorten.
Onder Windows 7 op een laptop, waarop hij eerst ook aangesloten kon worden, doet de "WD ext. HD " en de laptop niets.
Benieuwd naar je beantwoording.
Johan59