Dropbox synchroniseren

Status
Niet open voor verdere reacties.

mariannevanh

Terugkerende gebruiker
Lid geworden
14 dec 2004
Berichten
2.133
Onlangs heb ik mijn computer opnieuw ingericht. Het duurt wel heel erg lang voordat mijn Dropbox-account is gesynchroniseerd met mijn PC. Hoe kan ik dit versnellen?

Vriendelijke groet,
Guido
 
Hallo Guido hier lees je er meer over en er is ook nog een blogspot.

Opmerking: het automatisch uploaden van video's wordt momenteel niet ondersteund voor de Windows Phone of Windows-tablets.

https://www.dropbox.com/nl_NL/help/82
 
Laatst bewerkt:
Dankjewel manamana, het lijkt er op dat de pagina in je link puur gaat over telefoons en tablets. Ik heb het in dit geval over mijn desktop computer.

Vriendelijke groet,
Guido
 
Oh ja sorry bovenin op die pagina als je verder leest staan nog twee linkjes en als je doorklikt krijg je een ton aan informatie, was ik even vergeten te melden.
 
je kan dat niet versnellen, hangt er gewoon vanaf hoe snel je lijn is en de drukte op der servers van DB.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan