• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

Dropdown box

Status
Niet open voor verdere reacties.

sandernoteborn

Gebruiker
Lid geworden
8 mei 2006
Berichten
68
Ik wil graag weten hoe ik een macro schrijf om te navigeren naar verschillende sheets aan de hand van 2 dropdown boxen.

Mijn workbook bevat 15 sheets met kalenders. Het betreft 3 verschillende kalders die verschillende informatie weergeven. Deze drie verschillende kalenders bestaan voor 5 jaren: 2006, 2007, 2008, 2009 en 2010.

Nu heb ik een 16e sheet aangemaakt met daarop 2 dropdown boxen en een knop.
In de ene Dropdownbox staan onder elkaar:

2006
2007
2008
2009
2010

In de andere dropdownbox staan de drie verschillende kalendertypen:

Kalendertype 1
Kelendertype 2
Kalendertype 3

Nu wil ik door te kiezen een combinatie kunnen maken en door op de knop te drukken navigeren naar de desbetreffende sheet.

Er zijn dus 15 mogelijkheden!

Heeft iemand een idee hoe ik hiervoor de macro maak. En waar komt de macro in? Alleen in de Sub van de knop of komt er ook nog iets in de subs van de drop down boxen?

Als iemand ideen heeft hoor ik het graag! Alvast bedankt!
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan