e-mail account werkt niet meer

Status
Niet open voor verdere reacties.

ericg

Gebruiker
Lid geworden
13 nov 2005
Berichten
38
Onze desktop is vanwege een verbouwing enige tijd losgekoppeld en opgeborgen geweest.
Nu alles weer is aangesloten, blijkt op 1 van de 2 mailaccounts geen mail meer binnen te komen. De pc haalt he twel binnen,maar zet het niet in het account.
We gebruiken Windows Live Mail.
Het account verwijderen en opnieuw toevoegen heeft geen resultaat opgeleverd.
Wie weet wat er fout gegaan kan zijn?
 
Goeie vraag,als we dat wisten konden we de mails daar wel gaan lezen:D
 
Zijn de instellingen van de accounts EXACT gelijk?

Hoe weet je dan dat de mail van beide accounts wel binnengehaald wordt?
Geen berichtregels?
Geen Spam?
Geen geblokkeerde afzenders?
 
We hebben G data als beveiliging en in het logboek daarvan is te zien dat de mails wel binnengehaald en gecontroleerd worden,maar daarin kunnen we ze niet lezen.
 
Kijk je goed in Windows Live Mail:
Van elke e-mail- en nieuwsgroepaccount verschijnt de mappenstructuur in het mappenvenster (Het linkerdeelvenster in het Windows Live Mail-venster, met daarin de mapstructuur van alle e-mailaccounts, nieuwsgroepaccounts of RSS-feeds die u heeft toegevoegd.
Het mappenvenster toont ook uw Postvak UIT en eventuele offline opslagmappen op de harde schijf van uw computer.) op het tabblad E-mail etc.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan